Otváracie hodiny - Materská škola

Pondelok - Piatok 7:00 - 18:00

Angličtina | Španielčina | Čínština
Materská škola registrovaná v sieti škôl ministerstva školstva Slovenskej republiky

Odborné hodiny

Profesionálny športový tréning

Tento rok profesionálny športový program zahŕňa gymnastiku a športový aerobik.

Alexandra Pokorná, naša športová trénerka, vyštudovala odbor kondičný tréner vo výkonnostnom a vrcholovom športe, na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského v Bratislave. Gymnastike sa venuje už 16 rokov a bola členkou reprezentácie SR, ako aj účastníčka ME a MS. V súčasnosti sa venuje trénovaniu športovej gymnastiky v Bratislave a tiež je hlavnou trénerkou vzdušnej akrobacie v Rakúsku.

Profesionálne hodiny hudby

Deti od 4 rokov navštevujú hodiny violončela a flauty.

Marianna Porvažníková, naša učiteľka flauty, vyštudovala hru na priečnej flaute na Konzervatóriu v ​​Bratislave a v súčasnosti je študentkou VŠMU v Bratislave.

Katarína Vanáková, naša učiteľka violončela, je momentálne študentkou absolventského štúdia na Konzervatóriu v Bratislave. Vyučovanie hudobných nástrojov je pre deti vysoko prínosné, hlavne pre rozvoj detskej motoriky, estetického cítenia a rozvoj oboch mozgových hemisfér už od ich útleho veku.

Šachový klub a Kid Genius

V rámci programu materskej školy máte tiež možnosť prihlásiť svoje dieťa do šachového klubu, ktorý sa koná v našich priestoroch. Tento krúžok poskytuje Šachová akadémia a deti sa môžu prihlásiť od štyroch rokov.

Ďalší krúžok, ktorý sa koná v našich priestoroch, je mentálna aritmetika - Kid Genius. Cieľom tohto kurzu je zábavnou a hravou formou prebudiť mentálne schopnosti dieťaťa. Program je založený na troch kľúčových veciach: počítanie, mentálna aritmetika a didaktika hry. Tento krúžok môže vaše dieťa absolvovať od veku štyroch rokov.

Hodiny slovenčiny

Ponúkame hodiny slovenského jazyka pod vedením kvalifikovaného učiteľa pre ZŠ, ktoré slúžia ako príprava na Základnú školu.

Kurz korčuľovania

Každý január navštevujeme kurz korčuľovania na zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Na tomto kurze sa deti naučia základy korčuľovania a zároveň si rozvíjajú koordináciu, ktorú môžu neskôr využiť pri iných športoch. Deti môžu začať s týmto športom od štyroch rokov, kedy to má pre nich najväčší prínos.

Kurz plávania

V máji pravidelne navštevujeme plavecký kurz pre deti od troch rokov. Pod dohľadom odborníkov sa deti učia plávať, čo pomáha zlepšiť ich celkové zdravie a fyzickú kondíciu.

Prijímame posledné prihlášky do MŠ na školský rok 2023/2024. Počet detí na zápis je limitovaný.
Informujte sa o voľných miestach na +421 917 025 025 alebo

Spoznajte nás osobne

Radi vám ukážeme, prečo je Espania jediná materská
škola svojho druhu na Slovensku. Dohodnite si návštevu
alebo videocall s riaditeľkou materskej školy a zodpovieme
všetky vaše otázky.

Vyplňte kontaktný formulár alebo zavolajte
na +421 917 025 025

SK | EN | ES